Kurs Instruktora Nurkowania   Gdańsk open water crossover 

Cel szkolenia

Kurs Instruktora Nurkowania   Gdańsk open water crossover 

Kurs Instruktora Nurkowania   Gdańsk open water crossover 

Czasem w życiu stajemy na rozdrożu, zastanawiając się, w którą stronę pójść i czy będzie ona właściwa. Podobnie sprawa wygląda w przypadku nurkowania. Będąc instruktorem nurkowania w danej jednostce nurkowej, przychodzi moment, że zaczyna cię ciekawić praca jako instruktor nurkowania w innej jednostce. Aby się przekonać w tym temacie, najlepiej jest zrobić sobie kurs nurkowania Gdańsk crossover Kursu Instruktora Nurkowania   Gdańsk open water crossover w szkole instruktorów nurkowania  Gdańsk  po to, aby móc znaleźć się w innej organizacji nurkowej. Podczas tego oto kursu crossover przynajmniej przez 2 dni będziesz się dowiadywał informacji na temat nowej jednostki nurkowej. Instruktor trener i kurs dyrektor będą ci przybliżać schemat działania danej jednostki. Będziesz zapoznawany podczas kursu ze standardami jakie funkcjonują w tej właśnie organizacji nurkowej, w jakiej odbywasz kurs crossover. Wtedy uświadomisz sobie jakie są różnice pomiędzy organizacjami nurkowym w trakcie kurs nurkowania Gdańsk crossover Kursu Instruktora Nurkowania   i poznasz koncepcję funkcjonującą w nowej jednostce w jakiej rozpocząłeś kurs crossover.

Cena:

 Ceny kursów instruktorskich ustalane są po konsultacji telefonicznej tel. +48 735 600 300  Zapraszamy

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Crossover IANTD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności