Kurs nurkowy  Gdańsk PSD – Contaminated Water Specialist w szkole instruktorów nurkowania  Gdańsk

Kurs nurkowy  Gdańsk PSD – Contaminated Water Specialist w szkole instruktorów nurkowania  Gdańsk

Ten kurs jest kolejnym, który przygotowuje nurków do zadań, jakie będą go czekały podczas nurkowań. Woda, w której odbywa się nurkowanie z reguły jest wodą zanieczyszczoną –  poziom kategorii 1. Biorąc udział w kursie Nurkowym PSD – Contaminated Water Specialist w szkole instruktorów nurkowania  Gdańsk  nauczysz się nurkować w skafandrze oraz masce pełnotwarzowej, czeka Cię również pływanie z założonym hełmem nurkowym. Oprócz tego dowiesz się też na pewno wszystkiego o technikach zabezpieczenia i dekontaminacji nurka i jego sprzętu (dezynfekcja).

Cena :

Ceny kursów instruktorskich ustalane są po konsultacji telefonicznej tel. +48 735 600 300  Zapraszamy

Praca instruktora nurkowania jest idealnym zajęciem dla osób aktywnych, podchodzących do życia z pasją i energią. Jeśli więc szukasz w życiu „czegoś więcej”, a odwaga, odpowiedzialność i szukanie nowych wyzwań to Twoja druga natura, praca jako instruktor nurkowania to wymarzone zajęcie dla Ciebie.

Marzysz o nauczaniu nurkowania, chciałbyś, aby Twoja pasja stała się Twoim zawodem, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Jesteśmy profesjonalną szkołą instruktorów nurkowania. Dobra atmosfera, doświadczenie, wiedza i zaangażowanie zapewniają owocną i przyjemną naukę. Wyróżnia nas to, że nas kurs koncentruje się bardziej na tym, co Instruktor będzie umiał po kursie, a nie jedynie na przygotowaniu do zdania egzaminu. Wiemy jaką wiedzę musi zdobyć kandydat aby zostać instruktorem i potrafimy ją w odpowiedni sposób przekazać. Pomożemy Ci, abyś nabytą wiedzę i umiejętności mógł efektywnie wykorzystać w swojej przyszłej pracy jako instruktor nurkowania.

Posiadamy wieloletnią praktykę w prowadzeniu dużych centrów nurkowych za granicą i w Polsce. Nie uczymy niczego, czego samemu nie spróbowaliśmy i nie przyniosło to efektów w branży nurkowej. Nasza szkoła zapewnia: możliwość rozwoju, zdobywanie ciągłych doświadczeń, wiedzy, zapewnia satysfakcję zawodową oraz daje uprawnienia dzięki którym możesz pracować w dowolnym miejscu na świecie. W naszej szkole Instruktorów nurkowania poświęcamy bardzo dużo czasu na korepetycje oraz warsztaty umiejętności nurkowych. Każdy program nauczania dostosowujemy indywidualnie do klienta, jego możliwości czasowych, oczekiwań szkoleniowych.